Sufity Napinane

Sufit napinany to nowy rodzaj sufitu podwieszanego. Jednak w odróżnieniu od niego składa się jedynie z dwóch elementów: profilu mocowanego na ścianach oraz rozpiętej między nimi specjalnej membrany. Takie rozwiązanie sprawia, że sufity napinane otwierają przed nami nowe – niedostępne do tej pory możliwości w zakresie wykończenia i aranżacji wnętrz. Można je stosować praktycznie we wszystkich typach pomieszczeń – od łazienek, kuchni i pokoi, przez biura i gabinety, po wielkie hale. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektanta. Prostota tego rozwiązania sprawia, że jest ono o wiele tańsze niż tradycyjny sufit podwieszany. Szereg dodatkowych zalet sprawia, że żadne inne rozwiązanie nie może konkurować z sufitami napinanymi Alteza.

Wykańczanie mieszkania czy biura jeszcze nigdy nie było tak proste i nie trwało tak krótko. Również remont czy rewitalizacja wnętrza może potrwać zaledwie kilka godzin. Wszystko to dzięki prostocie i nowatorskiej technice produkcji i montażu.

Przy montażu nie będzie żadnego kurzu, wynoszenia mebli i generalnego sprzątania. Montowanie sufitu podwieszanego Alteza trwa zaledwie kilka godzin. Ponieważ folia mocowana jest na specjalnych profilach, nie ma potrzeby budowania specjalnego stelażu ani nawiercania sufitu. Nie trzeba opróżniać pomieszczenia. Wystarczy ustawić meble na środku pokoju i przykryć je na czas montażu profili. I tak nowy sufit możemy mieć w zaledwie jedno przedpołudnie.